fbpx

Rekrutacja

Rekrutacja

Expert Nieruchomości poszukuje pośredników i sprzedawców, ludzi pozytywnie nastawionych do życia. Takich, którzy potrafią pokonywać przeszkody i nie boją się wyzwań.

Wyzwania, jakie stawia praca pośrednika nieruchomości

Praca w nieruchomościach to praca z ludźmi. Ludzie bywają różni. Często spotkasz się z niezrozumieniem, negowaniem Twojej wartości, z niesprawiedliwą oceną. Żeby sobie z tym poradzić trzeba dużej odporności.

Nienormowany czas pracy. Dla jednych – błogosławieństwo, dla innych – najgorszy z możliwych systemów pracy. Dlaczego? Bo trzeba sobie samemu ten czas zorganizować. Nie mówimy naszym pośrednikom „Teraz masz zrobić to czy tamto” – sami ustalają sobie zadania do wykonania.

Jesteśmy czasem jak akwizytorzy. To wstydliwa i ukrywana prawda, ale pośrednik często musi zachowywać się jak wyrzucany drzwiami, wracający oknem – akwizytor. Ludzie nie rozumieją korzyści, jakie daje współpraca z biurem nieruchomości, więc zdarza się, że tej współpracy nie chcą. Twoim zadaniem jest przekonanie klienta do korzyści wynikających ze współpracy z profesjonalnym biurem nieruchomości.

Zimne telefony! Czasem, żeby zdobyć nieruchomość na sprzedaż – trzeba dzwonić do obcych ludzi. Nazywamy to „zimnymi telefonami”, bo słuchawka wydaje się wtedy faktycznie nieprzyjemnie lodowata. Najczęściej usłyszysz w niej kulturalne „Nie, dziękuję”, ale bywa, że coś mocniejszego.

Nieprzewidywalne wynagrodzenie. Zarobki w branży nieruchomości mogą osiągać horrendalne sumy. Nie możemy pisać tutaj ile zarabiają nasi pośrednicy, ale kwoty kilkunastu tysięcy złotych w ciągu miesiąca nie są rzadkością. Warunkiem uzyskania dobrego wynagrodzenia są odpowiednie umiejętności i sprzedaż nieruchomości.

Dobre strony pracy w Expercie

Szkolenia. No tak – człowiek uczy się przez całe życie. I my hołdujemy tej zasadzie. Nie ma miesiąca, żebyśmy nie wzięli udziału w szkoleniu z wybranej dziedziny. Nie zawsze są to szkolenia typowo „nieruchomościowe”, ale zawsze podnoszą nasze kwalifikacje.

Nasze prowizje należą do najwyższych. Wiele biur nieruchomości próbuje walczyć o klienta ceną. Godzą się na 1%-owe prowizje, za transakcje otrzymują 1-2 tysiące. Zaniżają w ten sposób wynagrodzenie pośrednika. Ponieważ świadczymy usługi na najwyższym poziomie, nasi pośrednicy zarabiają najwięcej!

Marka. Expert Nieruchomości to marka dobrze znana w całym regionie. Słyszy się o nas i poza nim – niektóre nasze akcje są szeroko komentowane w całym kraju i poza jego granicami!

Dbamy o to, aby ta marka kojarzyła się pozytywnie, aby była dobrze znana i rozpoznawalna. Inwestujemy w to ogromne „siły i środki” – od drobiazgów jak specjalnie dobierane długopisy, po Duże Rzeczy – jak nasz najnowszy, trzymetrowy balon reklamowy. Udzielamy się w mediach (nie tylko społecznościowych). Nasi eksperci często komentują bieżące wydarzenia z rynku nieruchomości w prasie czy radio.

Oprócz tego chętnie angażujemy się w akcje charytatywne a szef Experta jest członkiem Zarządu Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Expert to najlepszy wybór dla każdego, kto chce pracować jako pośrednik nieruchomości.

Przyłączając się do naszego zespołu – stajesz się częścią tej marki!

Jeśli dopiero zaczynasz – dostaniesz kompleksową wiedzę niezbędną do pracy na rynku nieruchomości. Będziemy się Tobą opiekować i tłumaczyć tyle, ile będzie trzeba. Zawsze będziemy tutaj gotowi żeby Ci pomóc.

Zapraszamy do ekipy Experta!

Zgłoś swoją kandydaturę, napisz do nas!

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.