fbpx

Opinie

Opinie i rekomendacje

Nasi klienci polecają Expert Nieruchomości. O tym, jak przebiega współpraca z naszym biurem, najwięcej mówią opinie osób, które nam zaufały.
Opinie i rekomendacje
Miła obsługa, profesjonalizm, wysiłek, konsekwencja w załatwianiu spraw (reklama, notariusz, kredyt bankowy). Szczególnie podziękowania dla Pani Liwii Żywieckiej za zaangażowanie.
Ewa Wilińska
Opinie i rekomendacje
Expert jest firmą uczynną, pomocną, panie są przesympatyczne. Same wszystko załatwiają, zawsze odbierają telefony. Jasno i przejrzyście wszystko wytłumaczą, są godne polecenia.
Dorota Więckowska
Opinie i rekomendacje
Jestem bardzo zadowolony z obsługi i podejścia do klienta Pani Iwety i firmy nieruchomości Expert. Profesjonalna obsługa, wszystko przygotowane profesjonalnie, pełna fachowość. Jestem bardzo zadowolony, mimo odległości 2000 km od miejsca transakcji.
Ernest Bartocha
Opinie i rekomendacje
Dziękuję bardzo za miłą współpracę oraz szybką i fachową pomoc przy sprzedaży mieszkania. Pomimo wielu przeszkód, które zafundował nam koronawirus, nie ma dla Was sytuacji bez wyjścia. Polecam serdecznie wszystkim usługi Biura nieruchomości „Expert”.
Ewa Schinkel
Opinie i rekomendacje
Serdecznie polecamy biuro Expert Nieruchomości. Ogromne wyrazy wdzięczności dla Pani Anny Jarząbek za szybką i profesjonalną obsługę. Pani Ania jest miłą i sympatyczną osobą, na której pomoc w każdym momencie mogliśmy liczyć.
Feliks i Marlena Gawrońscy
Opinie i rekomendacje
Serdecznie polecam biuro nieruchomości Expert. Jestem zadowolony z obsługi pracowników biura oraz szybkości działania. Transakcja przeprowadzona została w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam serdecznie doradcę finansowego pana Piotra Musiała, który jest niezwykle skuteczny w sprawach uzyskania kredytu.
Arkadiusz Zieliński
Opinie i rekomendacje
Bardzo dziękuję za sprawną współpracę w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości lokalu mieszkalnego na oś. Kopernika. Wszelkie formalności i obsługa przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze, aczkolwiek bardzo rzeczowo. Bardzo dziękuje za owocną współpracę.
Anna Sorbian
Opinie i rekomendacje
Bardzo polecam firmę Expert. Już po raz trzeci korzystałam z pomocy biura i z czystym sumieniem polecam wszystkim kupującym i sprzedającym.
Monika Paździeż
Opinie i rekomendacje
Obsługa biura jest na najwyższym poziomie. Przeprowadzenie przez wszystkie procedury bezproblemowo. Pomoc w każdej chwili. Cały czas odnosiłam wrażenie, że jesteśmy jedną wspierającą się wzajemnie rodziną. Atmosferę taka stwarza Pani Ida Głowacka-Berdzik. Polecam gorąco każdej potrzebującej pomocy osobie.
Aniceta Zittermann
Opinie i rekomendacje
Pani Iweta z Experta jest bardzo kompetentną osobą, chętnie służy pomocą. Współpraca z biurem była bezproblemowa, sprawnie działają. Sprzedaż mieszkania nastąpiła szybko.
Karolina i Sławek
Opinie - Facebook

Indywidualne podejście. Wszystkie formalności załatwione bez naszego udziału. Tylko tam, gdzie byliśmy niezbędni, spotkania umawiane pod nas. Jednym słowem EKSPERCI. Znają się na rzeczy, potrafią doradzić i skutecznie negocjować. Wzbudzają zaufanie, a w firmie człowiek czuje, że pracują, bo lubią to robić.

Aga Sawa
Opinie - Facebook
Profesjonalizm. Elastyczne podejście do spraw, dążenie do szukania wszelkich alternatyw, aby klient mógł nabyć lub zbyć daną nieruchomość czy też posiadłość. Wszystkie działania wchodzące w zakres obowiązków czy też czynności Biura, przebiegają w niezwykle przemiłej atmosferze. Gorąco polecam Expert Nieruchomości w Stargardzie oraz Pyrzycach.
Marcin Gawłowski
Opinie - Facebook

Gorąco polecam. Sprzedaż mieszkania ekspresowa, przemiła obsługa w szczególności Pani Ania. Indywidualne podejście do klienta. Nadal korzystam (zakup) z usług firmy. Nazwa jak najbardziej trafna.

Anna Pozorska
Opinie - Facebook
Polecam Expert Nieruchomości! Współpraca na najwyższym poziomie, bardzo dobry kontakt. Oby jak najwięcej ludzi z takim zaangażowaniem i pasją!
Bartosz Ciechanowicz
Opinie - Facebook
Miałam okazję kilkakrotnie rozmawiać z Iweta Burda, jako ekspertem do Strefa Nieruchomości – Magazyn Inwestora. Merytoryczny i profesjonalny rozmówca. Polecam.
Aleksandra Zalewska - Stankiewicz
Opinie - Facebook
Dziękuję za świetną prace którą wykonała Pani Ida Głowacka-Berdzik. Bardzo szybko i sprawie poradziła sobie z biurokracją która czekała mnie przy zakupie działki.
Mateusz Pierogowicz
Zobacz wszystkie opinie, przejrzyj nasze rekomendacje na Facebooku. Chcesz wystawić nam opinię? Skorzystaj z formularza.