fbpx

Zespół

Zespół do zadań specjalnych

Jesteśmy doradcami z uporem dążącymi do celu, rozwiązującymi nawet najtrudniejsze wyzwania. Sfinalizowaliśmy pomyślnie setki transakcji. Możesz nam zaufać.
null

Paweł Burda

Stanowisko: właściciel

Numer licencji: 22273

Telefon: 793 495 553

pawel@nieruchomosciexpert.pl

null

Iweta Burda

Stanowisko: właściciel, pośrednik

Numer licencji: 21315

Telefon: 914 435 804

iweta@nieruchomosciexpert.pl

null

Anna Jarząbek

Stanowisko: pośrednik

Numer licencji: 22275

Telefon: 914 435 810

anna@nieruchomosciexpert.pl

null

Maria Szłapka

Stanowisko: doradca finansowy

Telefon: 914 435 828

biuro@nieruchomosciexpert.pl

Nasi klienci polecają Expert Nieruchomości

O tym, jak przebiega współpraca z naszym biurem, najwięcej mówią opinie osób, które nam zaufały.
Opinie i rekomendacje
Miła obsługa, profesjonalizm, wysiłek, konsekwencja w załatwianiu spraw (reklama, notariusz, kredyt bankowy). Szczególnie podziękowania dla Pani Liwii Żywieckiej za zaangażowanie.
Ewa Wilińska
Opinie i rekomendacje
Expert jest firmą uczynną, pomocną, panie są przesympatyczne. Same wszystko załatwiają, zawsze odbierają telefony. Jasno i przejrzyście wszystko wytłumaczą, są godne polecenia.
Dorota Więckowska
Opinie i rekomendacje
Jestem bardzo zadowolony z obsługi i podejścia do klienta Pani Iwety i firmy nieruchomości Expert. Profesjonalna obsługa, wszystko przygotowane profesjonalnie, pełna fachowość. Jestem bardzo zadowolony, mimo odległości 2000 km od miejsca transakcji.
Ernest Bartocha
Opinie i rekomendacje
Dziękuję bardzo za miłą współpracę oraz szybką i fachową pomoc przy sprzedaży mieszkania. Pomimo wielu przeszkód, które zafundował nam koronawirus, nie ma dla Was sytuacji bez wyjścia. Polecam serdecznie wszystkim usługi Biura nieruchomości „Expert”.
Ewa Schinkel
Opinie i rekomendacje
Serdecznie polecamy biuro Expert Nieruchomości. Ogromne wyrazy wdzięczności dla Pani Anny Jarząbek za szybką i profesjonalną obsługę. Pani Ania jest miłą i sympatyczną osobą, na której pomoc w każdym momencie mogliśmy liczyć.
Feliks i Marlena Gawrońscy
Opinie i rekomendacje
Serdecznie polecam biuro nieruchomości Expert. Jestem zadowolony z obsługi pracowników biura oraz szybkości działania. Transakcja przeprowadzona została w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam serdecznie doradcę finansowego pana Piotra Musiała, który jest niezwykle skuteczny w sprawach uzyskania kredytu.
Arkadiusz Zieliński
Opinie i rekomendacje
Bardzo dziękuję za sprawną współpracę w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości lokalu mieszkalnego na oś. Kopernika. Wszelkie formalności i obsługa przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze, aczkolwiek bardzo rzeczowo. Bardzo dziękuje za owocną współpracę.
Anna Sorbian
Opinie i rekomendacje
Bardzo polecam firmę Expert. Już po raz trzeci korzystałam z pomocy biura i z czystym sumieniem polecam wszystkim kupującym i sprzedającym.
Monika Paździeż
Opinie i rekomendacje
Obsługa biura jest na najwyższym poziomie. Przeprowadzenie przez wszystkie procedury bezproblemowo. Pomoc w każdej chwili. Cały czas odnosiłam wrażenie, że jesteśmy jedną wspierającą się wzajemnie rodziną. Atmosferę taka stwarza Pani Ida Głowacka-Berdzik. Polecam gorąco każdej potrzebującej pomocy osobie.
Aniceta Zittermann
Opinie i rekomendacje
Pani Iweta z Experta jest bardzo kompetentną osobą, chętnie służy pomocą. Współpraca z biurem była bezproblemowa, sprawnie działają. Sprzedaż mieszkania nastąpiła szybko.
Karolina i Sławek