Sprzedaj nieruchomość

Sprzedaj mieszkanie w systemie SzTOS

Korzystając z systemu SzTOS możemy sprzedać nieruchomość zanim zdążysz powiedzieć „księga wieczysta numer…”.

Badania dowodzą, że profesjonalista jest w stanie sprzedać nieruchomość nawet o 23% korzystniej niż ktoś do tego nieprzygotowany!

Znamy rynek

Stracisz czas, jeśli zażądasz zbyt wysokiej ceny. Pieniądze, jeśli samodzielnie wycenisz nieruchomość zbyt tanio. Mamy dostęp do lokalnego rejestru transakcji. Wiemy, co i za ile się tu sprzedaje.

Specjaliści do dyspozycji

Profesjonalny fotograf, spacer wirtualny, zdjęcia z drona. W czasie, gdy na rynku konkurencja jest coraz większa – Twoja oferta powinna wyglądać wyjątkowo.

Znamy kupujących

Szkolimy się intensywnie z technik sprzedaży. Wiemy, kim są potencjalni klienci i jak do nich dotrzeć z Twoją ofertą. Wiemy, jak i kiedy kupują. Większość z nich jest już w naszej bazie danych.

Przygotowanie nieruchomości

Homestaging; dekoracje, detale, odpowiednie ustawienie. Samo sprzątanie nie wystarczy. Wiemy, jak przygotować nieruchomość, by zmaksymalizować jej wartość.

Znamy zachowania

Czy wiesz, co kieruje ludźmi podczas zakupu nieruchomości? My wiemy. Rozmawiamy z nimi, uczestniczymy w szkoleniach na ten temat, przeprowadziliśmy setki pomyślnych transakcji.

Wiedza i doświadczenie

Przeprowadziliśmy pomyślnie setki transakcji. Wiemy, co się wczoraj zmieniło w prawie, co się prawdopodobnie zmieni jutro. Dzięki naszej wiedzy unikniesz wielu pułapek, oszczędzisz czas i pieniądze.

Oszczędzamy czas

Odbieramy telefony od klientów zainteresowanych Twoją nieruchomością, odpowiadamy na ich pytania. Kiedy my biegamy po urzędach kompletując zaświadczenia, zgody i decyzje – Ty masz czas dla siebie lub swojej rodziny.

Bezpieczeństwo

Wiemy, kto przychodzi oglądać Twój dom czy mieszkanie, posiadamy dane każdego oglądającego. Wiemy, jak zabezpieczyć Twoje interesy. Od momentu nawiązania współpracy chroni Cię nasza polisa OC.

Zgłoś swoją nieruchomość do sprzedaży korzystając z formularza poniżej. To do niczego nie zobowiązuje.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz specjalista, omówi wszystkie szczegóły, odpowie na wszystkie pytania a Ty zdecydujesz czy chcesz podjąć współpracę.

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Co oferujesz?
W jakiej lokalizacji?
W jakiej cenie?