Stargard

Centrum, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 000 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Rok budowy
2000
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Gastronomiczne, Inne, Biurowe, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 99 m2, znajdującego się na parterze przy ulicy Piłsudskiego w Stargardzie. Aktualnie w lokalu tym mieści się bank, który od 12 lat ma tu swoją siedzibę.

Lokal posiada doskonałą lokalizację, znajduje się w centrum miasta, co gwarantuje duże natężenie ruchu pieszych oraz samochodów. Ul. Piłsudskiego to jedna z głównych arterii komunikacyjnych w Stargardzie, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów oraz pracowników.

Oferowany lokal to doskonałe rozwiązanie dla firm z sektora usług finansowych czy handlowych, które chcą rozwijać swoją działalność w centralnej lokalizacji w Stargardzie. Cechuje go wysoka widoczność oraz dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta.


Firma, która wynajmie ten lokal, będzie miała pełną swobodę w aranżowaniu wnętrza zgodnie ze swoimi potrzebami. Będzie mogła dostosować przestrzeń do swojej działalności, wyboru kolorów, projektowania witryn, reklamowania swojej marki i dowolnych innych zmian, które uważa za konieczne. Wynajmująca firma będzie odpowiedzialna za koszty i działania związane z adaptacją i aranżacją wnętrza. Jednak wszystkie takie zmiany muszą być zgodne z prawem i ewentualnie wymagać zgody właściciela nieruchomości lub zarządcy budynku.

Miesięczny czynsz najmu wynosi 8000 zł brutto.
Czynsz do spółdzielni 1226zł.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację lokalu.

Kontakt

Anna Jarząbek

Anna Jarząbek

Pośrednik

Telefon:
914435810
E-mail:
anna@nieruchomosciexpert.pl
Numer licencji:
22275

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.