Nowakowie – opinia

Expert 7 marca 2016

Chcieliśmy sprzedać mieszkanie i zakupić nowe w Szczecinie. Wśród wielu ofert mieszkań na rynku i pośredników nieruchomości trudno znaleźć tę najlepszą. Dzięki biuru nieruchomości EXPERT wspólnie z mężem, nie tylko sprzedaliśmy mieszkanie i kupiliśmy nowe w niecałe trzy tygodnie, ale uzyskaliśmy fachową opiekę.

Dodam, że sprzedaż mieszkania odbyła się w Stargardzie zaś kupno w Szczecinie. To, co wyróżnia biuro, to szybkość i rzetelność działania właściciela biura a przede wszystkim niemal całodobowy dostęp do pośrednika i otwartość na potrzeby klientów, którzy traktowani są jak partnerzy zawieranej umowy.

Będąc osobami po 60 roku życia (tak jak my) trudno komuś zaufać, w obawie aby nie zostać oszukanym. Jednak dzięki pani Ani Jarząbek reprezentującej biuro EXPERT możesz spać spokojnie i mieć wiarę w ludzi.

Sprawy trudne dla biura EXPERT nie istnieją. Wszystkim gorąco polecam usługi biura nieruchomości EXPERT.

Nowakowie

Ps. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzedaży i kupnie nowego mieszkania moim rodzicom, będę mieć ich blisko siebie. Jesteście naprawdę Experci nie tylko z nazwy. Polecam, pozdrawiam, dziękuję.

Wdzięczna Kasia