fbpx

Kochany marketing..?

Biuro Expert 28 października 2019

Czy nie masz czasami ochoty wyłączyć telewizora, radia, odłączyć neta i zasłonić żaluzji… tylko z powodu osaczającego ze wszystkich stron, nachalnego ataku niechcianych, durnych reklam?

Mi zdarza się przerwać oglądanie mega fascynującego filmu, turbo interesującego programu – tylko dlatego, że na scenę wjechał blok reklamowy.

Wkurzają mnie reklamy. Zabierają mój bezcenny czas, starają się wywrzeć na mnie wpływ, posługują się prymitywnymi technikami, są głupie.

Ale nie wszystkie.

Raz na jakiś czas pojawia się perełka. Reklama, którą oglądasz z zaciekawieniem, nawet „enty” raz. Reklama, która potrafi Cię wzruszyć, rozśmieszyć, zainspirować.

O takich właśnie reklamach rozmawiamy na konferencjach „I love marketing”! O reklamach, które ludzie kochają.

To już czwarty raz miałem okazję uczestniczyć w tej konferencji. Od 22 do 25.10.2019 chłonąłem wiedzę i inspirację od najlepszych – od „gwiazd polskiego marketingu”!

Kocham marketing

Marketingowcy, influencerzy, specjaliści od video, opowiadania historii czy Social Mediów – tutaj są wszyscy, którzy w naszym kraju (i nie tylko tu) tworzą najciekawsze kreacje.

Barwne opowieści Pawła Tkaczyka – tym razem o wynalazku Gutenberga, suche żarty Janiny Bąk 😀 inspirujące przesłanie Tomka Manikowskiego i jego marketingu inkluzywnego, pro-tipy Macieja Budzicha, śmieszki-heheszki Rafała Masnego i wiele, wiele innych. Zawsze z przyjemnością będę tu wracał po nową garść wiedzy i inspiracji!

Ale zaraz… Po co to komu? Co to ma wspólnego z moim mieszkaniem na sprzedaż?

No właśnie bardzo dużo! Bo oprócz tego, że chcemy docierać z Waszymi mieszkaniami i domami dokładnie do tych, których one interesują (unikając wkurzania tych niezainteresowanych), to chcemy reklamować Wasze nieruchomości w sposób nowoczesny, jeśli się da – inspirujący, nietypowy ale też odpowiedzialny, inkluzywny.

Chcemy robić taki marketing, jaki ludzie pokochają!