Stargard

Centrum

Wyślij znajomemu 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
2009
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Biurowe, Handlowo/Usługowe, Inne, Medyczne, Inne
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Ofertą sprzedaży jest Lokal usługowy o powierzchni 55,62 m2 znajdujący się w samym centrum Stargardu Szczecińskiego. Najlepsza lokalizacja w mieście. Wejście bezpośrednio z ulicy , duże witryny wystawowe. Doskonała lokalizacja pod działalność handlowo-usługową, gastronomiczną itp. Podana cena jest ceną netto. Istnieje możliwość wynajęcia lokalu, cena 5000 tys m2. Polecam i zapraszam na prezentację.
EXPERT Nieruchomości to nowoczesne biuro prowadzące swoją działalność na rynku w obszarze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Ponieważ jesteśmy elastyczni, świadczymy kompleksowe usługi na terenie przez Państwa wyznaczonym. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów do spraw obrotu nieruchomościami, porad dotyczących korzystnych dla Państwa kredytów, jak i usług ubezpieczeniowych. Dzięki nam możesz zaoszczędzić swój czas i zyskać pewność tego, że zakup, lub sprzedaż, przez Ciebie dokonana, będzie przeprowadzona starannie, profesjonalnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Pomożemy Ci przejść przez wszystkie formalności. Każda transakcja jest dla nas nowym i indywidualnym wyzwaniem. Sprawimy, że unikniesz zbędnych stresów i nieporozumień.

www.nieruchomosciexpert.pl
Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).