Stargard

Wyślij znajomemu 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
0
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Przeznaczenie (lokal)
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Biurowe, Handlowo/Usługowe, Inne, Medyczne, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 40 m 2 , znajdujący się na jednym z największych osiedli w Stargardzie Szczecińskim . Nieruchomość znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego z bezpośrednim wejściem z chodnika . Lokal składa się z sali sprzedażowej gdzie aktualnie jest prowadzony kebab , pomieszczenia socjalnego oraz WC z umywalką.W lokalu ściany wygładzone pomalowane, na podłodze wyłożone kafle. Czynsz 200 zł. W lokalu podłączona jest siła . okna PCV . W lokalu możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej , biurowej, handlowo- usługowej, fryzjersko-kosmetycznej lub innej . Dobra inwestycja na kupno w celu wynajęcia. bardzo dobra lokalizacja , w pobliżu szkoła . Polecam i zapraszam na prezentacje.

Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).