Pyrzyce

Wyślij znajomemu 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
31
Długość działki (mb.)
52
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Przepiękna okolica. 123 m od jeziora Wądół w Lipianach. Jest to jedno z piękniejszych jezior tej części województwa. Brzegi porośnięte lasami i sitowiem, plaże, wyspy i masa ryb różnych gatunków.

Niedaleko centrum Lipian. Wszystkie niezbędne sklepy, apteki itp. Droga łącząca Szczecin z Gorzowem Wlkp. znajduje się na tyle daleko, że nie dociera tu hałas pojazdów a jednocześnie tak blisko, że w niecałą godzinę dojedziemy do jednego z tych dużych miast.

Tutaj panuje cisza i spokój. Bardzo spokojne sąsiedztwo, brak uciążliwych zakładów zagwarantowany Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Okolice Lipian są także wolne od turbin wiatrowych.

Działka ma już przyznaną decyzję o warunkach zabudowy i podciągnięte wszystkie niezbędne media. To oszczędzi Twój czas i nerwy jeśli kupujesz ją z myślą o budowie domu.

Może to być także doskonała inwestycja - rok do roku obserwujemy wzrost zainteresowania tymi terenami co przekłada się na wzrost cen nieruchomości.


Działka budowlana o powierzchni 1222 m2. Podciągnięte wszystkie media.
Zapraszam na prezentację!


-
EXPERT Nieruchomości: sprawdzone, solidne biuro któremu możesz zaufać. Przeprowadzamy klienta przez kupno/sprzedaż/wynajem nieruchomości szybko, łatwo i bezpiecznie.

www.nieruchomosciexpert.pl

Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95


-

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).