Rzepnowo

Wyślij znajomemu 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
21
Długość działki (mb.)
50
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

To idealna oferta dla osób chcących zaaranżować wszystko "po swojemu".

Oferowana działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy według której to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (do 30% pow. użytkowej). Zabudowa wolnostojąca, do dwóch kondygnacji nadziemnych.

Ta oferta dotyczy działki nr 86/5 o powierzchni 950m2.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego biura.

EXPERT Nieruchomości: sprawdzone, solidne biuro któremu możesz zaufać. Przeprowadzamy klienta przez kupno/sprzedaż/wynajem nieruchomości szybko, łatwo i bezpiecznie.

www.nieruchomosciexpert.pl

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95

Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Żłobek, Zabudowa niska, Komenda policji, Apteka, Bazarek, Jezioro, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Szkoła, Przedszkole, Szpital, Las, Fitnes, Bank, Kort tenisowy, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las, Podwórko, Pola

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).