Pyrzyce

Czerwonomłyńska

Wyślij znajomemu 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
27
Długość działki (mb.)
37
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

To idealna oferta dla osób chcących zaaranżować wszystko "po swojemu". Działki BUDOWLANE na nowo powstającym osiedlu w Pyrzycach.

Wspaniała lokalizacja- w pobliżu las, ścieżka rowerowa, sklep oraz piękny zielony krajobraz.

Jest to także wyjątkowa okazja dla DEWELOPERÓW. Na tym terenie mamy do sprzedaży 11 działek o wielkości od 8 do 15 arów oraz jedną działkę o powierzchni 4ha.

Oferowana działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy według której to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (do 30% pow. użytkowej). Zabudowa wolnostojąca, do dwóch kondygnacji nadziemnych (w tym jedna - w dachu stromym) - do wysokości 9 metrów.

Ta oferta dotyczy działki nr 7/73 o powierzchni 1000m2.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego biura.

EXPERT Nieruchomości: sprawdzone, solidne biuro któremu możesz zaufać. Przeprowadzamy klienta przez kupno/sprzedaż/wynajem nieruchomości szybko, łatwo i bezpiecznie.

www.nieruchomosciexpert.pl

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95

Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Bank, Żłobek, Sklep, Szkoła, Przedszkole, Zabudowa niska, Apteka, Park, Rzeka, Kort tenisowy, Restauracja, Komenda policji, Bazarek, Jezioro, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Szpital, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las, Panorama miasta, Pola

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).