Stargard

Wyślij znajomemu 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
CO Miejskie
Tak
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Zamieszkaj na osiedlu Pyrzyckim , w ciszy i spokoju.

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona na osiedlu pyrzyckim. Działka ogrodzona. Media - prąd, woda, gaz.
Działka w kształcie prostokąta.
Działka w układzie bliźniaczym lub wolnostojącym.

Zadzwoń, umów się na prezentację.

EXPERT Nieruchomości: sprawdzone, solidne biuro któremu możesz zaufać. Przeprowadzamy klienta przez kupno/sprzedaż/wynajem nieruchomości szybko, łatwo i bezpiecznie.

www.NieruchomosciExpert.pl

Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95

Opis nieruchomości ma charakter wyłącznie informacyjny i może podlegać aktualizacji. Powyższy opis nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 Kodeksu Cywilnego a jedynie zaproszenie do rokowań - zgodnie z art. 71 K.C.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kort tenisowy, Restauracja, Fitnes, Bank, Żłobek, Gimnazjum, Apteka, Bazarek, Sklep, Przedszkole, Plac zabaw, Centrum handlowe, Szkoła, Bar, Zabudowa niska, Hala sportowa, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).