fbpx

Rekrutujemy!

Expert Nieruchomości poszukuje pośredników, sprzedawców, ludzi pozytywnie nastawionych do życia, ale takich, którzy nie boją się wyzwań, ogromnych trudności, bo pośredniczenie w transakcjach nieruchomościowych to naprawdę ciężka praca.

Expert poszukuje właśnie Ciebie!

Na czym polegają trudności..?

 • Jest to praca z ludźmi. Ludzie bywają różni. Często spotkasz się z niezrozumieniem, negowaniem Twojej wartości, z niesprawiedliwą oceną. Żeby sobie z tym poradzić trzeba naprawdę dużej odporności.

  Co ty na to?
Pośrednictwo nieruchomości, to przede wszystkim praca z (różnymi) ludźmi.

 • Nienormowany czas pracy. Dla jednych – błogosławieństwo, dla innych – najgorszy z możliwych systemów pracy. Dlaczego? Bo trzeba sobie samemu ten czas zorganizować. Nie mówimy naszym pośrednikom “Teraz masz zrobić to czy tamto” – sami ustalają sobie zadania do wykonania.

  Nieciekawie, prawda..?

 • Jesteśmy czasem jak akwizytorzy. To wstydliwa i ukrywana prawda, ale pośrednik często musi zachowywać się jak wyrzucany drzwiami, wracający oknem – akwizytor. Ludzie nie rozumieją korzyści jakie daje współpraca z biurem nieruchomości więc tej współpracy nie chcą. “Pośrednikom dziękujemy” – piszą w swoich ogłoszeniach (o, tak, jak Ci tutaj: https://nieruchomosciexpert.pl/2020/07/profesjonalistom-dziekujemy/)

  Brzmi wystarczająco źle..?

 • Zimne telefony! Czasem, żeby zdobyć nieruchomość na sprzedaż – trzeba dzwonić do obcych ludzi. Nazywamy to “zimnymi telefonami”, bo słuchawka wydaje się wtedy faktycznie nieprzyjemnie lodowata. Najczęściej usłyszysz w niej kulturalne “Nie, dziękuję”, ale bywa, że coś mocniejszego. Zanim zaczniesz sprzedawać – sto razy usłyszysz “paszoł won”.

  Czy Twoja wrażliwość to zniesie?

Telefony tak zimne, że aż słuchawka gorąca…
 • Nieprzewidywalne wynagrodzenie. Zarobki w branży nieruchomości mogą osiągać horrendalne sumy. Nie możemy pisać tutaj ile zarabiają nasi Pośrednicy, ale kwoty kilkunastu tysięcy złotych w ciągu miesiąca nie są rzadkością. Tylko jest jedno, malutkie “ale”:

  Ale jak nic nie sprzedasz – nic nie zarobisz.

 • Szkolenia. No tak – człowiek uczy się przez całe życie. I my hołdujemy tej zasadzie. Nie ma miesiąca, żebyśmy nie wzięli udziału w szkoleniu z wybranej dziedziny. Nie zawsze są to szkolenia typowo “nieruchomościowe”, ale zawsze podnoszą nasze kwalifikacje.

  Czy masz otwartą głowę i chętnie nauczysz się nowych rzeczy?
Wiedza i Relacje – Jastrzębia Góra 2019

 • Marka. Expert Nieruchomości to marka dobrze znana w całym regionie. Słyszy się o nas i poza nim – niektóre nasze akcje są szeroko komentowane w całym kraju i poza granicami!
Expert Nieruchomości – upraszczamy życie nie tylko na swoim podwórku. Na zdjęciu – Paweł Burda z Łukaszem Tulejem i Mohammedem Al Zalabie podczas akcji budowy kanalizacji na pustyni Wadi Rum, Jordania 2019.

Dbałość o markę Expert oraz jego marketing są jednym z naszych priorytetów!

 • Dbamy o to, aby ta marka kojarzyła się pozytywnie, aby była dobrze znana i rozpoznawalna. Inwestujemy w to ogromne “siły i środki” – od drobiazgów jak specjalnie dobierane długopisy, po Duże Rzeczy – jak nasz najnowszy, trzymetrowy balon reklamowy. Udzielamy się w mediach (nie tylko społecznościowych). Nasi eksperci często komentują bieżące wydarzenia z rynku nieruchomości w prasie czy radio.
Expert w Radiu Eska.

Expert w “Strefie Nieruchomości”

Expert w Twoim Radio

Expert w “Dzienniku Stargardzkim”

Oprócz tego chętnie angażujemy się w akcje charytatywne a szef Experta jest członkiem Zarządu Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami! 😉

Nie same pieniądze. Kiedy tylko możemy pomóc – po prostu to robimy.

Przyłączając się do naszego zespołu – stajesz się częścią tej marki!

…a skoro dobrnąłeś / dobrnęłaś aż dotąd, nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić do naszego zespołu.


Zdobywaj szczyty razem z nami! Expert zaprasza 🙂

Wyślij zgłoszenie już teraz:

(wystarczy kilka słów o sobie no i dane kontaktowe, żebyśmy mogli oddzwonić 😉 )

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: