fbpx

Expert Nieruchomości

Obejrzyj krótką wideoprezentację

Sprzedaż bez pośrednika jest jak sprawa w sądzie bez prawnika lub leczenie bez lekarza. Można próbować, ale czy warto ryzykować?

Opinie i rekomendacje

Jesteśmy dumni, że poleca nas już kilkuset zadowolonych klientów.
Opinie i rekomendacje
Miła obsługa, profesjonalizm, wysiłek, konsekwencja w załatwianiu spraw (reklama, notariusz, kredyt bankowy). Szczególnie podziękowania dla Pani Liwii Żywieckiej za zaangażowanie.
Ocena
Ewa Wilińska
Opinie i rekomendacje
Expert jest firmą uczynną, pomocną, panie są przesympatyczne. Same wszystko załatwiają, zawsze odbierają telefony. Jasno i przejrzyście wszystko wytłumaczą, są godne polecenia.
Ocena
Dorota Więckowska
Opinie i rekomendacje
Serdecznie polecamy biuro Expert Nieruchomości. Ogromne wyrazy wdzięczności dla Pani Anny Jarząbek za szybką i profesjonalną obsługę. Pani Ania jest miłą i sympatyczną osobą, na której pomoc w każdym momencie mogliśmy liczyć.
Ocena
Feliks i Marlena Gawrońscy
Opinie i rekomendacje
Serdecznie polecam biuro nieruchomości Expert. Jestem zadowolony z obsługi pracowników biura oraz szybkości działania. Transakcja przeprowadzona została w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam serdecznie doradcę finansowego pana Piotra Musiała, który jest niezwykle skuteczny w sprawach uzyskania kredytu.
Ocena
Arkadiusz Zieliński
Opinie i rekomendacje
Jestem bardzo zadowolony z obsługi i podejścia do klienta Pani Iwety i firmy nieruchomości Expert. Profesjonalna obsługa, wszystko przygotowane profesjonalnie, pełna fachowość. Jestem bardzo zadowolony, mimo odległości 2000 km od miejsca transakcji.
Ocena
Ernest Bartocha
Opinie i rekomendacje
Dziękuję bardzo za miłą współpracę oraz szybką i fachową pomoc przy sprzedaży mieszkania. Pomimo wielu przeszkód, które zafundował nam koronawirus, nie ma dla Was sytuacji bez wyjścia. Polecam serdecznie wszystkim usługi Biura nieruchomości „Expert”.
Ocena
Ewa Schinkel
Opinie i rekomendacje
Obsługa biura jest na najwyższym poziomie. Przeprowadzenie przez wszystkie procedury bezproblemowo. Pomoc w każdej chwili. Cały czas odnosiłam wrażenie, że jesteśmy jedną wspierającą się wzajemnie rodziną. Atmosferę taka stwarza Pani Ida Głowacka-Berdzik. Polecam gorąco każdej potrzebującej pomocy osobie.
Ocena
Aniceta Zittermann
Opinie i rekomendacje
Pani Iweta z Experta jest bardzo kompetentną osobą, chętnie służy pomocą. Współpraca z biurem była bezproblemowa, sprawnie działają. Sprzedaż mieszkania nastąpiła szybko.
Ocena
Karolina i Sławek
Opinie i rekomendacje
Bardzo polecam firmę Expert. Już po raz trzeci korzystałam z pomocy biura i z czystym sumieniem polecam wszystkim kupującym i sprzedającym.
Ocena
Monika Paździeż
Opinie i rekomendacje
Bardzo dziękuję za sprawną współpracę w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości lokalu mieszkalnego na oś. Kopernika. Wszelkie formalności i obsługa przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze, aczkolwiek bardzo rzeczowo. Bardzo dziękuje za owocną współpracę.
Ocena
Anna Sorbian

Nasz zespół czeka na Twoje pytania

Symbol - seperator
Przeprowadziliśmy pomyślnie setki transakcji. Uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach branżowych. Regularnie spotykamy się i wymieniamy doświadczeniami z innymi uczestnikami rynku nieruchomości.
Mieszkania na sprzedaż

Mieszkania

Oferty mieszkań na sprzedaż
Przeglądaj
Domy na sprzedaż

Domy

Oferta domów na sprzedaż
Przeglądaj
Działki na sprzedaż

Działki

Oferta działek na sprzedaż
Przeglądaj

Oferty specjalnie

Wyróżnione oferty
Przeglądaj