fbpx

Blog

Blog

Lubimy dzielić się wiedzą. Na łamach naszego bloga opisujemy ciekawe tematy rynku nieruchomości oraz dostarczamy świeżych newsów na temat działalności biura Expert.

Konferencja Just SAW it

W dniach 6-7 października razem z całym zespołem Experta uczestniczyliśmy w trzeciej konferencji rynku nieruchomości „Just SAW it” w Jastrzębiej Górze. To już drugi raz bierzemy udział w tym wydarzeniu, bo jest to naprawdę świetna okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy z innymi biurami nieruchomości.

Gary Vaynerchuk – World Business Experience

Nie mogłem sobie odmówić uczestnictwa w tej konferencji! Spotkać tylu geniuszy marketingu w jednym miejscu? Niesamowita okazja do wchłonięcia potężnej dawki inspiracji, pojawienia się w głowie setek nowych pomysłów no i właśnie osobistego spotkania tych najlepszych.

Bezpieczeństwo danych naszym najwyższym priorytetem

Właśnie skończyliśmy kolejne szkolenie. Tym razem jeden z najlepszych prawników nieruchomościowych w Polsce – Piotr Dobrowolski – przygotowywał nas na wejście w życie RODO czyli unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Wprowadza ono kompletnie nowe spojrzenie na kwestie danych osobowych i sposobów ich zabezpieczania.

Recamp #8

To był intensywny weekend! Recamp – doroczna konferencja branży nieruchomości organizowana przez pośredników dla pośredników. Świetna okazja do zdobycia wiedzy, do poznania się, networkingu, zacieśnienia współpracy. Tu raczej nie chodzimy w garniturach i krawatach – koszulki, spodenki i luźna atmosfera. Taka formuła imprezy sprzyja nawiązywaniu znajomości, rozwijaniu relacji. Do Hotelu Ossa pod Rawą Mazowiecką wyjechaliśmy […]