fbpx

Najnowsze oferty

Wszystkie

Nasza oferta

 

Expert nieruchomości – bezpiecznie w czasie epidemii

Działanie w warunkach pandemii koronawirusa jest dla nas wszystkich czymś nowym, nieznanym i dość trudnym.

Dokładamy wszelkich starań by zapewnić maksimum bezpieczeństwa naszym pośrednikom i klientom – stosujemy się do wszystkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, obserwujemy rozwój wydarzeń i dostosowujemy się do niego, w miarę możliwości pracujemy zdalnie, wszystkim klientom udostępniamy spacery wirtualne aby mogli obejrzeć nieruchomość bez wychodzenia z domu.

Przystąpiliśmy do programu „Karta Bezpieczeństwa Covid-19” dla rynku nieruchomości. Dowiedz się w jaki sposób dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

Przepraszamy za utrudnienia

Dużym utrudnieniem są ograniczenia wprowadzone w urzędach, sądach, kancelariach notarialnych – zdarza się, że nie możemy w przewidzianych terminach zdobyć wymaganych dokumentów.

Rozumiemy sytuację i cierpliwie czekamy aż wszystko wróci do normy. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni wspaniałą postawą i wyrozumiałością naszych klientów, za co chcielibyśmy im bardzo podziękować.

Sprzedaż mieszkań i domów – czy warto teraz?

Mimo, że obrót nieruchomościami jest teraz znacznie ograniczony – cały czas przyjmujemy oferty sprzedaży mieszkań i domów. Pamiętajcie, że klienci poszukujący mieszkań mają teraz bardzo dużo czasu na przeglądanie internetu – dajmy im możliwość znalezienia naszej nieruchomości, nawet jeśli transakcję przyjdzie nam zrealizować dopiero za miesiąc czy dwa.

Zadzwoń i dowiedz się jak najkorzystniej i najbezpieczniej sprzedać nieruchomość w czasie epidemii:

91 44 35 195