DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
82 000 PLN
67,10 PLN/m2
LIPIANY
Opis
Przepiękna okolica. 123 m od jeziora Wądół w Lipianach. Jest to jedno z piękniejszych jezior tej części województwa. Brzegi porośnięte lasami i sitowiem, plaże, wyspy i masa ryb różnych gatunków.

Niedaleko centrum Lipian. Wszystkie niezbędne sklepy, apteki itp. Droga łącząca Szczecin z Gorzowem Wlkp. znajduje się na tyle daleko, że nie dociera tu hałas pojazdów a jednocześnie tak blisko, że w niecałą godzinę dojedziemy do jednego z tych dużych miast.

Tutaj panuje cisza i spokój. Bardzo spokojne sąsiedztwo, brak uciążliwych zakładów zagwarantowany Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Okolice Lipian są także wolne od turbin wiatrowych.

Działka ma już przyznaną decyzję o warunkach zabudowy i podciągnięte wszystkie niezbędne media. To oszczędzi Twój czas i nerwy jeśli kupujesz ją z myślą o budowie domu.

Może to być także doskonała inwestycja - rok do roku obserwujemy wzrost zainteresowania tymi terenami co przekłada się na wzrost cen nieruchomości.


Działka budowlana o powierzchni 1222 m2. Podciągnięte wszystkie media.
Zapraszam na prezentację!


-
EXPERT Nieruchomości: sprawdzone, solidne biuro któremu możesz zaufać. Przeprowadzamy klienta przez kupno/sprzedaż/wynajem nieruchomości szybko, łatwo i bezpiecznie.

www.nieruchomosciexpert.pl

Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95


-
Szczegóły oferty

Cena82 000 PLN

Powierzchnia działki1 222 m2

Przeznaczenie działkiBudowlana

Szerokość działki (mb.)31

Długość działki (mb.)52

PrądBezpośrednio na działce

GazW drodze

Miejska w drodze