fbpx

Konferencja Just SAW it

Expert 7 października 2018

W dniach 6-7 października razem z całym zespołem Experta uczestniczyliśmy w trzeciej konferencji rynku nieruchomości „Just SAW it” w Jastrzębiej Górze. To już drugi raz bierzemy udział w tym wydarzeniu, bo jest to naprawdę świetna okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy z innymi biurami nieruchomości.

Konferencja prowadzona w luźnej atmosferze momentami bardziej przypomina wyjazd integracyjny, ale to nam się właśnie podoba najbardziej! Nie ma tu raczej miejsca na wygłaszanie nudnych przemówień. Są świetni, energiczni prelegenci – praktycy w swoich dziedzinach więc doskonale wiedzą o czym mówią. Prelekcje i warsztaty wciągają i angażują wszystkich.

Tu otrzymujemy naprawdę potężną dawkę wiedzy, jest merytorycznie a przekazywana wiedza – zawsze aktualna i przydatna. Zakres wiadomości – bardzo szeroki bo od prowadzenia firmowych „fanpejdży” przez sztukę negocjacji po licytacje komornicze. Dla każdego coś pożytecznego.

Po wykładach natomiast jest czas na ściślejszą integrację – pierwszego dnia impreza karaoke i tańce w hotelowym pubie a w sobotni wieczór – uroczysta kolacja i bal. Na pewno wrócimy za rok na „Just SAW it 4”