fbpx

Gary Vaynerchuk – World Business Experience

Expert 27 września 2018

Nie mogłem sobie odmówić uczestnictwa w tej konferencji! Spotkać tylu geniuszy marketingu w jednym miejscu? Niesamowita okazja do wchłonięcia potężnej dawki inspiracji, pojawienia się w głowie setek nowych pomysłów no i właśnie osobistego spotkania tych najlepszych.

Dzięki takim konferencjom Expert staje się powoli ekspertem także w dziedzinie marketingu. Czy to może być w jakikolwiek sposób przydatne dla naszych Klientów? No bo jaką korzyść ma pan Janek sprzedający swoją kawalerkę przy ul. Zabytkowej z tego, że biuro ma dobry marketing? Otóż przeogromną!

Zainspirowani takimi konferencjami opracowujemy np. analizy kupujących. Dzięki temu wiemy dokładnie jaka grupa potencjalnych nabywców jest zainteresowana kupnem kawalerki przy ul. Zabytkowej. Mało tego – dzięki zdobytej wiedzy wiemy dokładnie jak dotrzeć do tej grupy z komunikatem „Hej! Sprzedajemy kawalerkę przy ul. Zabytkowej”. Nie rozwadniamy naszego przekazu kierując go do wszystkich (czyli do nikogo) bo takie działania generują wielkie koszty a ich skuteczność jest bliska zeru.

Rahim Blak

Po konferencji „World Business Experience” mam jak zwykle głowę pełną pomysłów. Oczywiście, że nie wszystkie zostaną zrealizowane! Niektóre z nich odrzucę już jutro, po przespaniu się z tym. Inne okażą się zbyt trudne technicznie, czasochłonne, za drogie. Ale część z nich zostanie zrealizowana. I to właśnie sprawia, że stajemy się najlepsi w tym, co robimy!