Sprzedaj z Expertem

Sprzedajesz mieszkanie? Dom? Działkę? Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Sprzedaż mieszkań, domów i działek

 

 

 • Znamy rynek.
  Mamy dostęp do lokalnego rejestru transakcji. Wiemy co za ile się tu sprzedaje. Stracisz pieniądze jeśli sprzedasz swoją nieruchomość taniej niż inne podobne w tej lokalizacji. Stracisz czas jeśli zażądasz zbyt wysokiej ceny.

 

 • Znamy Kupujących.
  Szkolimy się intensywnie z technik sprzedaży. Wiemy kim są i jak do nich dotrzeć z Twoją ofertą. Większość z nich jest już w naszej bazie danych. Wiemy dokładnie jak kupują klienci. Widzimy to codziennie. Wiemy dlaczego decydują się na tą czy inną nieruchomość. Korzystaj z tego do woli!

 

 • Znamy zachowania.
  Czerwony to kolor ostrzegawczy a biały to symbol niewinności. Oczywiste. Czy wiesz jednak co oprócz kolorów wpływa na emocje klientów? Co kieruje ludźmi podczas zakupu nieruchomości? My wiemy. Rozmawiamy z nimi, uczestniczymy w szkoleniach na ten temat.

 

 • Oszczędzamy Twój czas. 
  Odbieramy dziesiątki telefonów od klientów zainteresowanych Twoją nieruchomością. Odpowiadamy na ich pytania (Co jest za rogiem? Czy ten kolor na ścianach to łososiowy?) Ty w tym czasie jesteś w pracy albo spędzasz czas z rodziną. Kiedy my biegamy po urzędach kompletując zaświadczenia, zgody i decyzje – Ty masz czas na swoje hobby.

 

 • Mamy do dyspozycji profesjonalistów.
  Sesja zdjęciowa Twojego domu wykonana telefonem..? Można i tak, ale w czasie gdy na rynku konkurencja coraz większa – warto zrobić to lepiej.

  • Profesjonalny fotograf nieruchomości wie jakiego sprzętu użyć, jaki wybrać obiektyw żeby pokazać to, co w Twojej nieruchomości najlepsze.
  • Dla wymagających opracujemy spacer wirtualny a profesjonalny filmowiec nakręci przepiękny film.
  • Wykorzystanie do zdjęć drona to u nas standard.

 

 • Wiemy jak przygotować nieruchomość.
  Samo sprzątanie nie wystarczy. Homestaging; dekoracje, detale, odpowiednie ustawienie…

 

 • Wiedza i doświadczenie.
  Przeprowadziliśmy pomyślnie setki transakcji. Mieszkania, domy, działki… Wiemy co się wczoraj zmieniło w prawie, co się prawdopodobnie zmieni jutro. Dzięki naszej wiedzy unikniesz wielu pułapek, oszczędzisz czas i pieniądze.

 

 • Bezpieczeństwo.
  • Wiemy kto przychodzi oglądać Twój dom czy mieszkanie. Spisujemy ich z dowodów.
  • Wiemy jak zabezpieczyć Twoje interesy. Nasze prawo ma wiele luk i nieścisłości a nawet sprzecznych przepisów. Znamy je wszystkie. Przerabiamy to na codzień.
  • Od momentu nawiązania współpracy chroni Cię nasza polisa OC.

 

Jeśli więc planujesz sprzedaż nieruchomości – zostaw „namiary”. Oddzwonimy, porozmawiamy, doradzimy – to do niczego nie zobowiązuje.

 

Sprawdź co mówią o nas klienci: OPINIE

Zobacz jak nas oceniają na Facebooku: Recenzje

 

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom
Email
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Wyślij znajomemu