Kup z Expertem

Planujesz zakup nieruchomości? To najlepsze miejsce, żeby zacząć! Zobacz co zrobi dla Ciebie Biuro Nieruchomości EXPERT:

Mieszkanie, dom czy działka – kupujemy i sprzedajemy codziennie!

 • Znalezienie nieruchomości o zadanych parametrach.
  Powiedz czego szukasz a my to dla Ciebie znajdziemy. A może już mamy w swojej ofercie?

 

 • Dokładne sprawdzenie stanu prawnego.
  Badanie stanu prawnego to nie tylko sprawdzenie hipoteki w księdze wieczystej. Wady prawne mogą być ukryte w wielu miejscach. My te miejsca znamy, bo często do nich zaglądamy 🙂 Nic się przed nami nie ukryje.

 

 • Negocjacje ceny i warunków sprzedaży.
  Nie lubisz się targować? Zrobimy to za Ciebie. Szybko zorientujemy się jakich argumentów możemy użyć aby cena zbliżyła się jak najbardziej do Twoich oczekiwań.

 

 • Umowa przedwstępna, rezerwacja.
  Wiemy jak skutecznie zabezpieczyć Twoje interesy. W zależności od rodzaju nieruchomości, jej stanu prawnego i kilku innych rzeczy – w umowie powinny się znaleźć określone zapisy.

 

 • Organizacja aktu notarialnego.
  Ustalenie terminu to nie wszystko. Kupno mieszkania to nie to samo co kupno domu czy działki. Wiemy jakie dokumenty będą potrzebne do zawarcia aktu notarialnego. Wiemy gdzie je zdobyć, jak zrobić to szybko.

 

 • Wiedza i doświadczenie.
  Rzeczywistość prawna zmienia się w naszym kraju jak w kalejdoskopie. Jeśli nie masz do czynienia na codzień z rynkiem nieruchomości, możesz nie wiedzieć jakie zmiany w ustawach wprowadzono wczoraj. My wiemy. Uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach branżowych. Spotykamy się z innymi uczestnikami rynku nieruchomości, wymieniamy się z nimi doświadczeniami. Spotkaliśmy się z najdziwniejszymi i najbardziej zawiłymi casusami. Przeprowadziliśmy pomyślnie setki transakcji.

 

 • Bezpieczeństwo!
  Jesteśmy zrzeszeni w Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. To nakłada na nas szereg obowiązków z których jesteśmy rozliczani przez Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej. Musimy więc utrzymywać najwyższe standardy. Od chwili nawiązania współpracy chroni Cię także nasze ubezpieczenie. Jeśli coś pójdzie „nie tak” – Ubezpieczyciel ureguluje nasze należności.

 

Sprawdź co mówią o nas klienci: OPINIE

Zobacz jak nas oceniają na Facebooku: Recenzje

Napisz czego poszukujesz. Porozmawiamy niezobowiązująco, omówimy szczegóły. Może nawiążemy współpracę?

 

 

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom
Email
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Wyślij znajomemu