Stargard

Wyślij znajomemu 

Parametry

Cena
575 000 PLN
Numer oferty
65/4282/OMS
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
5 000 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
5
Typ kuchni
Widna

Opis nieruchomości

Ofertą sprzedaży jest 2 poziomowy apartament o powierzchni 115 m2 położony w ścisłym centrum miasta. Rok budowy 2003. Na pierwszym poziomie znajduje się duży salon z balkonem, kuchnia, łazienka i pokój. Na piętrze 3 oddzielne sypialnie i łazienka. Na podłodze w pokojach wysokiej jakości panele. Ściany gładzone, malowane. Łazienki w glazurze i terakocie. Niski czynsz w wysokości 100 zł miesięcznie. Termin wydania natychmiast. Zapraszam na prezentację. Cena do negocjacji.
EXPERT Nieruchomości to nowoczesne biuro prowadzące swoją działalność na rynku w obszarze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Ponieważ jesteśmy elastyczni, świadczymy kompleksowe usługi na terenie przez Państwa wyznaczonym. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów do spraw obrotu nieruchomościami, porad dotyczących korzystnych dla Państwa kredytów, jak i usług ubezpieczeniowych. Dzięki nam możesz zaoszczędzić swój czas i zyskać pewność tego, że zakup, lub sprzedaż, przez Ciebie dokonana, będzie przeprowadzona starannie, profesjonalnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Pomożemy Ci przejść przez wszystkie formalności. Każda transakcja jest dla nas nowym i indywidualnym wyzwaniem. Sprawimy, że unikniesz zbędnych stresów i nieporozumień.
www.nieruchomosciexpert.pl
Oddział Stargard Szczecinski
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51
Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95

Parametry dodatkowe

  • Czynsz administracyjny: PLN
  • Rodzaj budynku: Mieszkalno-biurowy
  • Rok budowy: 2003

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).