Lubiatowo

Wyślij znajomemu 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
0
Rok budowy
1999
Rodzaj budynku
Sklep
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne, Gastronomiczne, Inne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Chciałbyś otworzyć własny biznes, ale nie masz pomysłu? To oferta idealna dla Ciebie!

Pawilon handlowy przy mocno uczęszczanej drodze może być Twój!

Opis nieruchomości:
Budynek wolnostojący, jednokondygnacyjny składa się z:
-sali sprzedaży 50m2
-pomieszczenia magazynowego
-WC

Super lokalizacja! Prezentowana nieruchomość znajduje się u zbiegu dwóch głównych dróg:
-jedna droga biegnie w kierunku Pyrzyc (14km)
-druga w stronę Stargardu (25km)

Tylko 6 km do Ogrodu Dendrologiczego w Przelewicach

Sklep cieszył się uznaniem wśród klientów miejscowych oraz przyjezdnych turystów i wędkarzy (w pobliżu jezioro oraz las). Dotychczas sklep prowadził sprzedaż artykułów spożywczych, środki czystości, papiernicze - szkolne, elektryczne (żarówki, baterie, zabawki itp.), piwo, wina, wyroby spirytusowe. Dodatkowo jest możliwość prowadzenia Agencji Pocztowej (wysyłka paczek, listów, przekazy –zapłaty rachunków).

Lokal posiada klimatyzację chłodzącą i grzewczą oraz indywidualne media: prąd, woda, kanalizacja, instalację linii telefonicznej i instalację internetową.

Zadzwoń, umów się na prezentację!

EXPERT Nieruchomości: sprawdzone, solidne biuro któremu możesz zaufać. Przeprowadzamy klienta przez kupno/sprzedaż/wynajem nieruchomości szybko, łatwo co najważniejsze BEZPIECZNIE.

Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95

Opis nieruchomości ma charakter wyłącznie informacyjny i może podlegać aktualizacji. Powyższy opis nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 Kodeksu Cywilnego a jedynie zaproszenie do rokowań - zgodnie z art. 71 K.C.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: PKS, Autobus

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).