Pyrzyce

ul. Adama Mickiewicza

Wyślij znajomemu 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
45
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Działka narożna
Tak
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

To idealna oferta dla osób chcących zaaranżować wszystko "po swojemu". Działki BUDOWLANE na nowo powstającym osiedlu w Pyrzycach (między ul. Mickiewicza a Konopnickiej).

Jest to także wyjątkowa okazja dla DEWELOPERÓW. Na tym terenie mamy do sprzedaży około 50 działek o wielkości od 8 do 13-14 arów. Przy zakupie więcej niż jednej działki - ta wyjątkowo niska cena będzie podlegała dalszym negocjacjom.

Na tym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, w którym przeznaczenie tych działek to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług (do 40% pow. użytkowej, zakaz usług uciążliwych). Zabudowa wolnostojąca, do dwóch kondygnacji nadziemnych (w tym jedna - w dachu stromym) - do wysokości 9 metrów.

Powierzchnia zabudowy: max. 35%, powierzchnia biologicznie czynna - min. 55%.

Ta oferta dotyczy działki nr 36. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego biura.

EXPERT Nieruchomości: sprawdzone, solidne biuro któremu możesz zaufać. Przeprowadzamy klienta przez kupno/sprzedaż/wynajem nieruchomości szybko, łatwo i bezpiecznie.

www.nieruchomosciexpert.pl

Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95


-

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).