Pyrzyce

ul. Żwirki i Wigury

Wyślij znajomemu 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
53.8
Długość działki (mb.)
87.1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka, którą oferujemy do sprzedaży jest ogromna! Obecne warunki zabudowy dopuszczają budowę na niej 4 domów jednorodzinnych.

Świetnym pomysłem byłby zakup "rodzinny" - kupujesz działkę dla siebie i dzieci (albo rodziców) - i mieszkacie sobie wszyscy po sąsiedzku. Jak bardzo to ułatwia życie! Pomoc w pracach domowych, opieka nad domem w razie wyjazdu itp.

Albo możesz ją kupić tylko dla siebie i postawić na niej tylko jeden dom a resztę przeznaczyć na piękny ogród! Albo - uprawiać własne warzywa czy owoce.

Możesz też kupić tą działkę z myślą o inwestycji. Analizy wskazują, że ceny gruntów w tej okolicy będą tylko rosły!

Mając tak dużą działkę - możesz ją też spokojnie podzielić na cztery mniejsze (po 10 arów każda). Sprzedajesz z zyskiem trzy i czwartą masz za darmo!

A może jesteś deweloperem i poszukujesz miejsca na inwestycję budowlaną? W takim wypadku - koniecznie zadzwoń. Opowiem o kilku innych możliwościach ;)

Możliwości zagospodarowania tego terenu jest na prawdę dużo! Zapraszam.


EXPERT Nieruchomości: sprawdzone, solidne biuro któremu możesz zaufać. Przeprowadzamy klienta przez kupno/sprzedaż/wynajem nieruchomości szybko, łatwo i bezpiecznie.

www.nieruchomosciexpert.pl

Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95


-

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Szpital, Przedszkole, Kościół, Hala sportowa, Bank, Szkoła, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS, Autobus
  • Widok na: Pola, Inne budynki

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).