Pyrzyce

Wyślij znajomemu 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą !

Działka budowlana o powierzchni 1900 m2 położona w bliskiej odległości od centrum.

Droga dojazdowa asfaltowa.

Zaciszna, dynamicznie rozwijająca się okolica.


Polecam i zapraszam na prezentację.

EXPERT Nieruchomości: sprawdzone, solidne biuro któremu możesz zaufać. Przeprowadzamy klienta przez kupno/sprzedaż/wynajem nieruchomości szybko, łatwo i bezpiecznie.

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Biuro Expert jest wyłącznym przedstawicielem Sprzedającego.

www.NieruchomosciExpert.pl

Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95

Opis nieruchomości ma charakter wyłącznie informacyjny i może podlegać aktualizacji. Powyższy opis nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 Kodeksu Cywilnego a jedynie zaproszenie do rokowań - zgodnie z art. 71 K.C.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Gimnazjum, Restauracja, Szkoła, Centrum handlowe, Szpital, Przedszkole, Plac zabaw, Park, Kościół, Hala sportowa, Zabudowa niska, Bar, Apteka, Komenda policji, Żłobek, Bazarek
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).