Pyrzyce

Wyślij znajomemu 

Parametry

Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Idealna nieruchomość na odpoczynek w ciszy i spokoju!

Ofertą sprzedaży jest działka rekreacyjna o powierzchni 5000 m2. Dużym atutem jest dostęp do jeziora - jezioro Sitno Wielkie.

Wydany Plan Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę letniskową.

Możliwość podziału działki na dwie części.

Załęże to średniej wielkości wieś w powiecie pyrzyckim, położona na południowym krańcu gminy Kozielice nad jeziorem Sitno.

Jezioro Sitno Wielkie, nad którym leży Załęże, należy do zlewni Jeziora Myśliborskiego. Na północ od Sitna znajdują się pokłady torfów, kredy jeziornej oraz gytii ilastej. Złoża te nie są eksploatowane. Jezioro charakteryzuje się nieregularnym kształtem i bardzo urozmaiconą linię brzegową. Występują tu liczne zatoki, półwyspy oraz wyspy. Brzegi jeziora są niskie, przeważnie trudno dostępne, z szerokim pasem szuwarów, do którego przylegają lasy, łąki i pola uprawne. Dostęp do jeziora możliwy jest w okolicach miejscowości Sitno i Załęże.

Staraniem gminy tereny przyległe do jeziora są przekwalifikowane na działki rekreacyjne, a następnie zagospodarowywane – pod domki letniskowe, plaże, pola namiotowe, parkingi. W ślad za rozwojem turystycznym tych miejscowości idą pomysły tworzenia gospodarstw agroturystycznych zapewniających dodatkową bazę noclegową, ale również inne atrakcje poszukiwane przez turystów.


Zapraszam na prezentację! Więcej informacji w naszym biurze!


Biuro Expert jest wyłącznym przedstawicielem Sprzedającego.

EXPERT Nieruchomości: sprawdzone, solidne biuro któremu możesz zaufać. Przeprowadzamy klienta przez kupno/sprzedaż/wynajem nieruchomości szybko, łatwo i bezpiecznie.

www.nieruchomosciexpert.pl

Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95
Opis nieruchomości ma charakter wyłącznie informacyjny i może podlegać aktualizacji. Powyższy opis nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 Kodeksu Cywilnego a jedynie zaproszenie do rokowań - zgodnie z art. 71 K.C.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Pola, Jezioro

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).