Pyrzyce

Wyślij znajomemu 

Parametry

Cena
136 000 PLN
Numer oferty
70/4282/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
250 m2
Powierzchnia użytkowa
61,50 m2
Rok budowy
1960
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Szeregowy
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Wspaniałe miejsce dla kochających przyrodę - las, woda, cisza i spokój. Mieszkanie dwupoziomowe + piwnica w której łatwo można zorganizować dodatkowy pokój, pralnię lub pomieszczenie gospodarcze (wejście bezpośrednio z mieszkania).

Na parterze znajduje się salon i kuchnia. Podłoga - parkiet i wykładzina. Bezpośrednio z kuchni można zejść do czystej, suchej i ciepłej piwnicy. Z korytarza schody prowadzą na piętro, gdzie znajdują się kolejne 2 pokoje oraz łazienka z WC. Na podłodze - panele, ściany malowane.

Część mieszkalna jest ciepła, przytulna i słoneczna. Do domu przynależy murowany garaż i pomieszczenia gospodarcze, więc mamy tutaj dość miejsca na rzeczy mniej potrzebne na co dzień czy sprzęty potrzebne do uprawiania swojego hobby.

Kiedy usiądziesz na ławeczce w ogródku przed domem zapomnisz o całym świecie. Otoczony jest gęstym żywopłotem, tworzącym niepowtarzalną atmosferę prywatności. W ogródku warzywnym tuż obok możesz wyhodować własne warzywa.

Łączna powierzchnia działek to ponad 250 m2.

Okolica

Kilka minut od domu jest sklep. Sąsiedztwo jest tutaj bardzo spokojne, ludzie na poziomie. Coraz chętniej oazę spokoju znajdują tu mieszkańcy Szczecina, Stargardu czy innych okolicznych większych miast.

Miejscowość Giżyn znajduje się między jeziorami Krzekna i Miedwie. Jest to idealne miejsce dla miłośników wędkowania, w okolicy znajduje się wiele ostoi dzikiego ptactwa (jest to obszar chroniony - Natura 2000). Wymarzone do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej a także sportów wodnych. Miedwie jest jednym z najczystszych polskich jezior.

Nieruchomość do nabycia WYŁĄCZNIE w naszym biurze. Zapraszamy do obejrzenia.

EXPERT Nieruchomości: sprawdzone, solidne biuro któremu możesz zaufać. Przeprowadzamy klienta przez kupno/sprzedaż/wynajem nieruchomości szybko, łatwo i bezpiecznie.

www.nieruchomosciexpert.pl

Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95

-

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 14
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Szkoła, Bank, Plac zabaw, Przedszkole, Kościół, Las, Jezioro, Hala sportowa, Bar
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Las, Jezioro, Podwórko

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Expert Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Expert Nieruchomości z siedzibą w Stargard (73-110) przy Wyszyńskiego 19B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).