DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
126 000 PLN
25,20 PLN/m2
PYRZYCE
Opis
Idealna nieruchomość na odpoczynek w ciszy i spokoju!

Ofertą sprzedaży jest działka rekreacyjna o powierzchni 5000 m2. Dużym atutem jest dostęp do jeziora - jezioro Sitno Wielkie.

Wydany Plan Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę letniskową.

Możliwość podziału działki na dwie części.

Załęże to średniej wielkości wieś w powiecie pyrzyckim, położona na południowym krańcu gminy Kozielice nad jeziorem Sitno.

Jezioro Sitno Wielkie, nad którym leży Załęże, należy do zlewni Jeziora Myśliborskiego. Na północ od Sitna znajdują się pokłady torfów, kredy jeziornej oraz gytii ilastej. Złoża te nie są eksploatowane. Jezioro charakteryzuje się nieregularnym kształtem i bardzo urozmaiconą linię brzegową. Występują tu liczne zatoki, półwyspy oraz wyspy. Brzegi jeziora są niskie, przeważnie trudno dostępne, z szerokim pasem szuwarów, do którego przylegają lasy, łąki i pola uprawne. Dostęp do jeziora możliwy jest w okolicach miejscowości Sitno i Załęże.

Staraniem gminy tereny przyległe do jeziora są przekwalifikowane na działki rekreacyjne, a następnie zagospodarowywane – pod domki letniskowe, plaże, pola namiotowe, parkingi. W ślad za rozwojem turystycznym tych miejscowości idą pomysły tworzenia gospodarstw agroturystycznych zapewniających dodatkową bazę noclegową, ale również inne atrakcje poszukiwane przez turystów.


Zapraszam na prezentację! Więcej informacji w naszym biurze!


Biuro Expert jest wyłącznym przedstawicielem Sprzedającego.

EXPERT Nieruchomości: sprawdzone, solidne biuro któremu możesz zaufać. Przeprowadzamy klienta przez kupno/sprzedaż/wynajem nieruchomości szybko, łatwo i bezpiecznie.

www.nieruchomosciexpert.pl

Oddział Stargard
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95
Opis nieruchomości ma charakter wyłącznie informacyjny i może podlegać aktualizacji. Powyższy opis nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 Kodeksu Cywilnego a jedynie zaproszenie do rokowań - zgodnie z art. 71 K.C.
Szczegóły oferty

Cena126 000 PLN

Powierzchnia działki5 000 m2

Przeznaczenie działkiRekreacyjna

PrądW drodze

Dostępne w okolicyLas, Jezioro

Droga dojazdowaAsfaltowa

Widok naPola, Jezioro