DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
64 999 PLN
68,42 PLN/m2
PYRZYCE
Opis
Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 950 m2 położona w bliskiej odległości od centrum. Droga dojazdowa asfaltowa. Do działki doprowadzona jest woda i prąd. Doskonała lokalizacja. Zapraszam na prezentację. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Zapraszam na prezentację.
EXPERT Nieruchomości to nowoczesne biuro prowadzące swoją działalność na rynku w obszarze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Ponieważ jesteśmy elastyczni, świadczymy kompleksowe usługi na terenie przez Państwa wyznaczonym. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów do spraw obrotu nieruchomościami, porad dotyczących korzystnych dla Państwa kredytów, jak i usług ubezpieczeniowych. Dzięki nam możesz zaoszczędzić swój czas i zyskać pewność tego, że zakup, lub sprzedaż, przez Ciebie dokonana, będzie przeprowadzona starannie, profesjonalnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Pomożemy Ci przejść przez wszystkie formalności. Każda transakcja jest dla nas nowym i indywidualnym wyzwaniem. Sprawimy, że unikniesz zbędnych stresów i nieporozumień.
www.nieruchomosciexpert.pl
Oddział Stargard Szczecinski
ul. Wyszyńskiego 19B
tel. 91 573 25 51
Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95
Szczegóły oferty

Przeznaczenie działkiBudowlana

Kształt działkiNieregularny

PrądTak

OgrodzenieBrak

Dostępne w okolicyPlac zabaw, Bank, Restauracja, Fitnes, Park, Przedszkole, Szpital, Centrum handlowe, Kościół, Bar, Szkoła, Hala sportowa

Droga dojazdowaAsfaltowa

KomunikacjaAutobus

Widok naPodwórko